قوانین و مقررات

(این سایت بمنظور برگزاری دوره های زبان انگلیسی بصورت آنلاین و یا حضوری، همچنین فروش کتب انگلیسی راه اندازی شده است.)

(کلیه حقوق این سایت متعلق به آیلتیش مي باشد و هرگونه کپی برداری و تقليد از آن به هر نحو، پیگرد قانونی خواهد داشت.)

آیلتیش بدلیل احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت نام پکیج ها، خرید کتاب، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های آیلتیش از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آیلتیش جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

جهت هماهنگی روز و ساعت تشکیل کلاس و یا تحویل کتاب با شماره 42-21-221-0263 تماس حاصل فرمایید. هزینه ی ارسال کتاب به عهده مشتری بوده و درصورت لغو ارسال کتاب و یا کنسل کردن دوره، هزینه کتاب و شهریه دوره به هیچ عنوان مسترد نمیگردد. درصورت تمایل به کنسل کردن یکی از جلسات دوره خصوصی، حداقل میبایست24 ساعت قبل از تشکیل آن جلسه با استاد مورد نظر هماهنگ شود. در غیر این صورت آن جلسه، "جلسه برگزار شده" تلقی خواهد گردید و آیلتیش هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.
همچنین آیلتیش ممکن است برای ارتباط با زبان آموزان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. ثبت نام در آیلتیش به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

آیلتیش ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آیلتیش می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت های آیلتیش، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به آیلتیش اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دیجی‌کالا را از خود سلب می‌کند. دیجی‌کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای آیلتیش وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که آیلتیش همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آیلتیش و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و آیلتیش حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
آیلتیش برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است تا با شرایطی که فراهم آورده، داوطلبین بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کارایی، نمره دلخواه خود را کسب کنند.


در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا از طریق اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.  
تلفن تماس: 02632212142

شماره موبایل: 09127670802